Hakkımızda

Mutlu bir gülümseme, sağlıklı bir diş ile başlar

Hakkımızda
Hikayemiz

Diş sağlığında 15 yıllık deneyim

Uzman hekimlerimiz ağız ve diş sağlığı konusunda uzun yıllar hizmet vermiş ve bu süreçte gerek eğitim, gerek özel programlarla gelişimlerine devam etmiştir.

Sağlıklı bir ağız ve bakımlı dişler birçok hastalığın da önlenmesi konusunda son derece önemlidir. Ağız bakımı önce bireyin kendisi tarafından yapılmalı, akabinde düzenli kontrollerle diş hekimi tarafından sürdürülmelidir.

Neden Estetik Dt. Gamze Bayındır?

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Polikliniğimizde, hastalarımızın rahat hissetmeleri ve tedaviden memnun kalmaları için her türlü önlemi alıyoruz. Hijyenik bir ortamda, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip tarafından tedavi olmak istiyorsanız, İzmir İmplant Kliniği Dt. Gamze Bayındır ve deneyimli ekibine güvenebilirsiniz.

Vizyonumuz

Sağlıklı bir toplum için ağız ve diş sağlığının önemini vurgulamak ve bu alanda en kaliteli hizmeti sunmak.

Misyon

Ağız ve diş sağlığının önemini vurgulamak ve bu alanda en kaliteli hizmeti sunarak, hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak.

Uzmanlığımız

Uzman diş hekimlerimiz ve diş sağlığı uzmanlarımız, en güncel tedavi yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Tedavi Süreçleri

Tüm tedavilerimiz uzman hekim tarafından yapılır ve takip edilir.

Alanında uzman hekimlerimiz önce ihtiyaç duyulan tedaviyi tespit etmek için inceleme yapar, gerekli gördüğü durumlarda dijital görüntüleme sistemleri ile görüntü alır ve doğru müdahale yöntemini tespit eder.

Tüm tedavilerimiz hasta onayı ile yapılır ve öncesinde hasta bilgilendirilerek tedavinin süreci anlatılır.

Teşhis

Ağız sağlığı kontrol edilerek hangi tür rahatsızlıklar olduğu tespit edilir ve gerekirse ön müdahalede bulunulur.

Tedavi Belirleme

Tespit edilen rahatsızlıklar için hangi tür tedavilerin uygulanabileceği, bu tedavi yöntemlerinin olumlu ve olumsuz yönleri hastaya anlatılır ve hangi tür tedavi uygulanacağı seçilir.

Operasyon

Tercih edilen tedavi yöntemi uygulanır ve uygulama aşamasında adım adım hasta bilgilendirilir.

Kontrol

Tedavi sonrası diş sağlığının yeniden sağlanması ve devam etmesi önemlidir bu nedenle tedavi sonrası düzenli yapılacak kontroller ile tedavinin başarısı garantilenir.

Alanında Uzman

Hekim Kadromuz

Hakkımızda

Gamze Bayındır

Estetik Diş Hekimi

Hakkımızda

Daniel Richards

Orthodontist